Jak se stát SÁM SOBĚ VÝŽIVOVÝM PORADCEM!

S radostí vám oznamuji, že můj nový e-book

SÁM SOBĚ VÝŽIVOVÝM PORADCEM SNADNO A RYCHLE

je už na světě a v prodeji.

 

Ráda bych se vám představila nejenom jako cvičitelka, ale také jako výživová poradkyně, kterou baví hledat souvislosti ve výživě, která hledá cestu ke zdraví i k optimální váze.

Před lety, když jsem si udělala kurz výživového poradce, mi přišlo přirozené k práci cvičitelky a trenérky dozvědět se více o tom, co a jak jíst, abych mohla klientům nabídnout komplexní službu.

Vytvářím lidem jídelníčky už 10 let a používám při tom jednoduché principy, protože mám ráda věci, které nejsou složité a dobře fungují.

Existuje mnoho návodů, metod, směrů ve výživě. Já se přikláním  k té, která mi vyhovuje a je to taková „zlatá, střední cesta“. Smíšená, středomořská, vyvážená strava, která zahrnuje spousty zdravých, přirozených potravin.

Alternativní směry nejsou špatné, v určitých případech jsou velmi prospěšné. Více na toto téma jsem psala na blogu v článku Lze udělat z Eskymáka vegetariána? Pro koho se hodí alternativní směry a jak to poznat, se také v e-booku –

SÁM SOBĚ VÝŽIVOVÝM PORADCEM SNADNO A RYCHLE

věnuji. 

paperbackstanding2_693x872

Tento e-book ( elektronická kniha) obsahuje návod, jak si sestavit vyvážený jídelníček pomocí internetové aplikace Kalorické tabulky, ve které klientům tvořím jídelníčky.

Tuto aplikaci používám, při tvorbě výživových plánů u svých klientů, již víc jak tři roky a spolehlivě to funguje.

Byla pro mě velká výzva, sepsat celý postup tvoření jídelníčku do

e-booku tak, aby to bylo srozumitelné a jasné. I když má e-book 55 stran a zdá se to být hodně, je to opravdové minimum pro všechny základní informace o výživě, které potřebujete znát, abyste sestavili kvalitní jídelníček.

Cílem je dostat k lidem – zákazníkům co nejvíce plnohodnotných informací, aby si svůj výživový plán dokázali řídit sami.

Představte si, že už víte, co máte jíst, jaké druhy potravin vybírat a víte přesně, jaké množství energie potřebujete pro vaši tělesnou konstituci a víte jak živiny přerozdělit. Už znáte kolik čeho přidat nebo ubrat, abyste hubli nebo přibírali. Kdykoliv si jídelníček můžete upravovat a máte jistotu, že je to správně. Navíc si s Kalorickými tabulkami můžete pohrát a ještě vás to bude bavit.

Je to tak snadné, že to zvládne každý. Krok za krokem vás to v e-booku naučím.

Hodně lidí neví jak hubnout a dělají to bez rozmyslu, prostě přestanou jíst nebo vyřadí důležité živiny. Pak se stane, že některé živiny jsou pod úrovní minima. Toto řešení není dlouhodobě udržitelné.

Ne každý chce jít do poradny, hledá informace, ale těch je tolik a jsou často protichůdné. Já zas nejsem schopná během chvilky dát stručné, plnohodnotné informace. Také potřebuji toho člověka otypovat, zjistit o něm některé věci jako je životní styl atd.

A tak jsem se rozhodla dát odpovědi pomocí e-booku. Elektronické knihy, která bude dostupná všem.

Pokud chcete vědět více klikněte ZDE:-).

Krásný den přeje Katka

katka_dobesova@post.cz
Jsem cvičitelka, trenérka, výživová poradkyně, která miluje zelené potraviny. Radím lidem, jak správně cvičit a jíst, aby se cítili dobře tak jako já. Protože radím lidem to, co žiju. Můj příběh si přečtěte zde >> Jsem autorkou e-booku Sám sobě výživovým poradcem snadno a rychleOdkaz na něj zde zde >>
Komentáře