A JE TO TADY! BŘIŠNÍ PEKÁČ!

Jednou to muselo přijít!

Trochu vědomě jsem se vyhýbala natočit video s posilováním břišních svalů. Není jednoduché se zavděčit všem. Způsobů, metod, videí, jak posilovat, správně posilovat břicho, je mnoho:-).

Tak jako ve výživě je nepřeberné množství návodů, směrů a metod, jak správně a vyváženě jíst, abychom si udrželi zdraví i váhu, tak ve cvičení, posilování je těch způsobů také mnoho.

Takže jsem zvolila klasiku. Zkracovačky. Je to jedna z možností:-). Vybrala jsem cviky, které běžně používám při cvičení skupinových lekcí a seřadila je do jednoho bloku za sebou.

Vždy, když cvičíte, je důležité být tady a teď. Vnímat své tělo, vnímat svaly, které mají pracovat. Pokud tomu tak není, může se stát, že pracovat budou více aktivní svaly, které rády přebírají práci za tzv. svaly líné – mající tendenci k ochabnutí. Také se to často stává u lidí, kteří dlouho necvičili a tyto svaly nejsou navyklé pracovat. Chce to jen trochu trpělivosti a pro začátek stačí cvičit poloviční opakování.

Pohodové cvičení a krásný den vám přeje

Katka

 

 

katka_dobesova@post.cz
Jsem cvičitelka, trenérka, výživová poradkyně, která miluje zelené potraviny. Radím lidem, jak správně cvičit a jíst, aby se cítili dobře tak jako já. Protože radím lidem to, co žiju. Můj příběh si přečtěte zde >> Jsem autorkou e-booku Sám sobě výživovým poradcem snadno a rychleOdkaz na něj zde zde >>
Komentáře
 • Stáhněte si e-book zdarma

  Chcete vědět nebo mít jistotu, jak správně cvičit 5 nejoblíbenějších a nejčastějších posilovacích cviků?

  Dovoluji si vám zasílat 1x měsíčně informaci o novém článku na mém glogu.
 • Stáhněte si e-book zdarma

  Máte kulatá záda či předsunutou bradu, bolí vás bedra a nevíte, které cvičení by vám pomohlo? Chcete jasný, jednoduchý a účinný návod jak cvičit bez pomůcek a bez nároku na velký prostor? Zde vám předkládám cvičební, ucelený program, který pomáhá, nejen mě, k tomu, abychom se cítili dobře.

  Dovoluji si vám zasílat 1x měsíčně informaci o novém článku na mém blogu.
 • Jak se stát Sám sobě výživovým poradcem

  Chcete znát snadný způsob, jak bez větší námahy sestavit vyvážený jídelníček?

  V rámci novinek si dovoluji zaslat informační mail 1x do měsíce, upozornění na nový článek na mém blogu.
 • Nejnovější příspěvky
 • Rubriky